veledazuton.hu

Szerző Téma: Milinte, te szemét!  (Megtekintve 2413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VidaOtto

  • Vendég
Re:Milinte, te szemét!
« Válasz #7 Dátum: 2019 09, 25, 21:09:30 »
Felrobbanok! Egy otthon mindeki ellen döntetlenre vagy győzelemre képes csapat, a Gil Vicente a 97. percben szopott be egy gólt, így drasztikusan redukálva a 13+1 esélyeimet. Ezek után a Cigány (Roma) képes volt otthon kikapni 0-2-re az Atalantától. Ezzel a 13-as is kilőve. Az anyjuk valagát! Az olasz csapatok baromira kiszámíthatatlanok.

VidaOtto

  • Vendég
Re:Milinte, te szemét!
« Válasz #6 Dátum: 2019 09, 18, 21:59:54 »
A p.ba igazolnak 1 milliárdért egy csapatot, ha ugyanannyit nyújt, mint egy pár tízmilliós???
A 11-esem a fos Realon megy el. Képesek lehozni a meccset kapura tartó lövés nélkül. Ami kapura és gólba tartott, les lett, mert a fax Benzema lesen állva feleslegesen odaszaladt. Egy agyonhypeolt nulla csapat.
« Utoljára szerkesztve: 2019 09, 18, 22:46:47 írta VidaOtto »

VidaOtto

  • Vendég
Re:Milinte, te szemét!
« Válasz #5 Dátum: 2019 09, 18, 20:47:21 »
A p.ba igazolnak 1 milliárdért egy csapatot, ha ugyanannyit nyújt, mint egy pár tízmilliós???

VidaOtto

  • Vendég
Re:Milinte, te szemét!
« Válasz #4 Dátum: 2019 09, 18, 20:39:13 »
Sziasztok !   Elindítottam, de ebben biztosan nem veszek részt.  Szerencsejáték mentes vagyok.   Sok sikert hozzá, természetesen a nyereményekből kérem a részesedést !   :D
Coimbra választhattál volna értelmesebb topik nevet is. Súrolja a határvonalat!
A végén sikerült elönzősködnie a faroknak Sándor-szögből, ahelyett, hogy az üresen álló Harry Kane-nek lepasszolta volna. Utána még felsőlécet is lőttek.

VidaOtto

  • Vendég
Re:Milinte, te szemét!
« Válasz #3 Dátum: 2019 09, 18, 20:35:51 »
Az 1 milliárd eurót érő Tottenham 2-0-ás vezetésről adja oda a meccset a 84 millió értékű Olympiacosnak. Motiválatlan, akaratgyenge, szar focit mutatva be.
Ja, és ezzel megy a totóm is. A Chelsea kihagyott 11-ese volt a -1, ez meg a -2.
Köszönhetem az angoloknak.

Lacaferrari

  • Adminisztrátor
  • Fórum vezér
  • *****
  • Hozzászólások: 1 800
  • Vélemény: +35/-1
  • Nem: Férfi
Re:Milinte, te szemét!
« Válasz #2 Dátum: 2019 09, 16, 10:45:28 »
Sziasztok !   Elindítottam, de ebben biztosan nem veszek részt.  Szerencsejáték mentes vagyok.   Sok sikert hozzá, természetesen a nyereményekből kérem a részesedést !   :D
Coimbra választhattál volna értelmesebb topik nevet is. Súrolja a határvonalat!
VIDEOTON - VELED AZ ÚTON

VidaOtto

  • Vendég
Milinte, te szemét!
« Válasz #1 Dátum: 2019 09, 16, 09:29:24 »
Szervusztok! Arra gondoltam, hogy egymást segíthetjük az aktuális totó és tippmix tippjeinkben.
Holnap délutánig kell leadnom ezt a tippsort. Gondoltam, közvélemény-kutatást csinálok:

SL Benfica - RB Leipzig 1x2
Nápoles - Liverpool 1x2
Bor. Dortmund - Barcelona 1x2
Chelsea - Valência 1x
Ajax - Lille 1
Olympiacos - Tottenham 2
PSG - Real Madrid x2
Shakhtar D. - Manchester City x2
Dinamo Zagreb - Atalanta 1x
Standard Liège - V. Guimarães 1
PSV Eindhoven - Sporting CP 1
Wolverhampton - Sp. Braga 1
FC Porto - Young Boys 1
   
+1: Atl. Madrid - Juventus 1
« Utoljára szerkesztve: 2019 09, 16, 09:31:06 írta VidaOtto »